Menu Content/Inhalt
PROFIL SPOLEČNOSTI

 

Studenti
Společnost CleverTech velmi ráda spolupracuje se studenty. V našich projektech našli uplatnění studenti nejen technických, ale i zdravotnických oborů, které s námi spojil zájem o aplikaci našich projektů do praxe. Forma spolupráce vychází z chuti studenta, jeho znalostech a stupni studia, od podpory studentských projektů, týmových projektů, bakalářských a diplomových prací, i projektů v doktorském studiu. Lze zde vykonávat i odborné praxe a placené brigády. Tato spolupráce často končí rozšířením našeho týmu o další zajímavou osobnost s pracovním úvazkem.
Výzkumné týmy
Mnohé z našich současných projektů mají kořeny v úspěšné spolupráci na výzkumných a vývojových projektech vycházejících z univerzitního prostředí. Naše společnost si váží možnosti spolupracovat s badateli nad složitými výzkumnými úkoly v oblasti biomedicínského inženýrství a rádi se podílíme na realizaci dobrých nápadů. Není problém, abychom se stali jedním ze spoluřešitetelů Vašeho grantového projektu, kde budeme zajišťovat úkoly, ke kterým se společně ve smlouvě s grantovou agenturou zavážeme.
Univerzitní management
Společnost CleverTech se vydala (v České republice) dosud nelehkou cestou pionýrského způsobu spolupráce mezi komerční realitou a univerzitním prostředím. Velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti v této oblasti a můžeme se pokusit pomoci uvést do života Vaše projekty související s transferem technologií, založením spin-off fimy, apod. Rádi se přiučíme i od Vás a z podmínek Vašeho konkrétního prostředí.

Kontakt pro tuto oblast:

  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny +420 774 491 240

Více o spin-off spolupráci CleverTech s univerzitním prostředí naleznete ve specielní sekci ZDE.

 

VYHLEDÁVÁNÍ